Sektör Bültenleri

Çaydan da kahveden de vazgeçemeyenler için Güral Porselen’den yeni set

Çaydan da kahveden de vazgeçemeyenler için Güral Porselen’den yeni set

by 2 Ocak 2018 0 comments

Türkiye’nin en köklü ve güvenilir markalarından olan Güral Porselen’in, kahve takımında devrim yaratan yeni serisi El Dekoru, çay ve Türk kahvesi keyfini birleştiriyor. Farklı renk seçenekleriyle misafirlerinizi dilediğiniz konseptte ağırlayabileceğiniz 18 Parça El Dekoru Çay & Kahve Seti Güral mağazaları ve gural.com.tr’de.

İkram saatlerini sanata dönüştüren Güral Porselen, satışa sunduğu 18 Parça El Dekoru Çay & Kahve Seti birçok renk seçeneğini bir arada sunuyor.

Sohbetlerin vazgeçilmesi çay ve kahve sunumunu şık porselenleriyle sanata dönüştüren Güral Porselen, eşsiz sunumlar ve lezzetli sofralar için yeni modellerini üretmeye devam ediyor.

Güral Porselen’in son gözdesi olarak satışa sunulan 18 Parça El Dekoru Çay & Kahve Seti,  porselen Türk kahvesi fincanı ve altın yaldızlı çay bardaklarının yanı sıra özel tasarlanmış tabağı ile servislerinize leziz kurabiyeler eklemenize olanak tanıyor.

Güral Porselen’in kalitesinden ve asaletinden ödün vermeyerek ürettiği yeni serisi, modern, gündelik hayata uygun, geçmişin izlerini taşıyan ve bir o kadar da yenilikçi serisi ile kahvaltı sofralarınıza renk katacak hem de şık yemek sunumlarınıza ışıltı getirecek.

Farklı renklerde, 6 adet kahve fincanı ve 6 adet çay ve kahve tabağı ve 6 adet özel çay bardağından oluşan 18 Parça El Dekoru Çay & Kahve Seti’ne ve yeni nesil tüm Güral Porselen ürünlerine özel fiyatlarla Güral Porselen satış noktaları ve ‘gural.com.tr’ adresinden ulaşmak mümkün.

Yorum Yok

Konuya Yorum Ekleyin

Yorum Yok!

Yazıya Yorum Ekleyin.

Verileriniz Güvenlik Altındadır!E-Posta Adresiniz hiç kimseyle paylaşılmayacaktır..


yedi − = 4